RD 7+1 _ OLGAVelikost domu: 7+1
Koupelny: 3
Garáž/garážové stání: 1
Užitná plocha: 269 m2
Zastavěná plocha: 193 m2
Obestavěný prostor: 1300 m3
Cena projektu: 43.500 Kč

Velkorysý dvoupodlažní rodinný dům 7+1 pro šestičlennou rodinu. Příklad řešení domu s optimální velikostí pozemku. Přístup na pozemek a do domu je ze severní strany. 
Architektonické pojetí je moderní, s použitím plochých střech a moderních architektonických prvků pootočením části půdorysu. Dům je řešen jako jeden členitý kvádr s přistavěnou garáží. Vstupní část tvoří kryté závětří a zádveří s dveřmi do garáže. Obytná denní část domu je navržena jako jeden prostor, rozdělený na obytný pokoj, vstupní halu se schodištěm a jídelní kout. Vstup do spíže je přímo z kuchyně. Chodba umožňuje přístup do hospodářského zázemí domu (šatna, technická místnost a dále pokoj pro hosta). Podlaha obývacího pokoje je snížena. Krb je umístěn mezi obývací pokoj a jídelní kout. Z kuchyňského koutu je volný průhled do obývacího prostoru. 
V patře jsou umístěny dvě ložnice dětí a ložnice rodičů se šatnou. Koupelna a umývárna jsou oddělené pro rodiče a pro děti. U schodiště je umístěn samostatný záchod. 
Řešení dispozice nabízí optimální oslunění obytných místností - obývací pokoj a ložnice dětí jsou prosluněny převážnou část dne, ložnice rodičů je osluněna méně.

Soubory ke stažení
RD-7-1-OLGA.pdf
Klikněte na ikonu pro otevření přílohy
RD-7-1-OLGA.pdf


Máte dotaz?
 Security code