RD 5+1 _ LUCIEVelikost domu: 5+1
Koupelny: 3
Garáž/garážové stání: 1
Užitná plocha: 238 m2
Zastavěná plocha: 164 m2
Obestavěný prostor: 1100 m3
Cena projektu: 37.500 Kč

Velkorysý dvoupodlažní rodinný dům 5+1 pro šestičlennou rodinu. Příklad řešení domu s optimální orientací pozemku. Přístup na pozemek a do domu je ze severní strany. Minimální šířka pozemku je 15,4 m. 
Architektonické pojetí je moderní, s použitím plochých střech, minimalistických architektonických prvků. Dům je rozdělen na dva bloky nestejné velikosti, které jsou vzájemně předsunuty. 
Vstupní část tvoří kryté závětří, zádveří, chodba s dveřmi do garáže a šatna. Obytná denní část domu je navržena jako jeden prostor, volně členěný vestavěným schodištěm a sanitárním blokem. Z kuchyňského koutu je volný průhled přes jídelnu do obývacího prostoru, jehož podlaha je snížená. 
V patře jsou umístěny dvě ložnice dětí se společnou jižní terasou a ložnice rodičů se severní terasou. Vedle ložnice rodičů je šatna. Koupelna pro rodiče a umývárna se záchodem pro děti jsou řešeny samostatně. 
Řešení dispozice nabízí optimální oslunění obytných místností - obývací pokoj a ložnice dětí jsou prosluněny převážnou část dne, ložnice rodičů je osluněna méně.

Soubory ke stažení
RD-5-1-LUCIE.pdf
Klikněte na ikonu pro otevření přílohy
RD-5-1-LUCIE.pdf


Máte dotaz?
 Security code